Hizmetlerimiz

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz

Web Programlama

Web sitenizin programlanmasında en önemli hususlardan birisi; siteniz hazırlandıktan sonra herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden kullanışlı bir yönetim paneli ile sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetibilmenizdir. Sitenizin güncel kalabilmesi ve istenilen zamanda içeriğinin güncellenebilmesi veya geliştirilebilmesi için hazırlamış olduğumuz CMS (İçerik Yönetim Sistemi) yazılımı ile web sitenizin kontrolü sizin elinizde olacak. Web sitenizin içeriğini dinamik ve kullanışlı bir arayüz desteği sunan CMS yazılımı sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizaysonu) gereksinimleride kullanım kolaylığı ile karşılamaktadır. Kurumunuzun iş ağında gerek duyacağınız yazılımları geliştirmiş olduğumuz CMS yazılmların ihtiyaç doğrultusunda entegre edilerek iş akışınızın verimini artırmada ve iş ağınızın kontrolünü sağlamanızda etkin rol oynamaktadır.

Web Tasarım

Hızla gelişen ve sürekli yenilenen internet dünyasında tüm cihazlara duyarlı ve etkili bir tasarım ile yerinizi almanız ve bilinirliğinizi artırmanızında, arama motorlarında bulunur olabilmeniz ve sosyal mecralarda boy gösterebilmeniz için web sayfanızın kullanışlı, kurumunuzun kimliğini yansıtan bir tasarım ile kullanıcılarınıza hitap edebilmeniz için alanında uzman bir ekiple çalışmak internet gereksinimlerinin en başında gelmektedir. Web sitenizin oluşturulmasında yada geliştirilmesinde uzman bir ekiple çalışmak kurumunuzun iş hacmini geliştirmekle birlike kurumunuzun internet dünyasında sürdürülebilirliğini sağlayabilmesi için önemli bir husustur. Kurumunuzun hizmet sunduğu sektöre en uygun kimlik çalışması ile internet dünyasında marka bilinirliğinizin artması için kreatif çalışmalarımızda kurumunuza sanatsal bir dokunuş sunmaya devam ediyoruz.

Online Alış Veriş

E-ticaret sistemlerini kullanım kolaylığı ve başka firmalarla anlaşmalarınız doğrultusunda veri entegrasyon çalışmamızla işletmenizin yaşadığı en önemli sorunların üstesinden gelmesinde destek sağlıyouz.

Seo

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), değişik stratejiler ve uzmanlık gerektiren, her geçen gün gelişen dinamik bir yapıya sahiptir. Bu anlamda düşünüldüğünde, internet sitenizin google'da yer alması ve arama sonuçlarında iyi bir yer edinmesi bir seferlik yada anlık değil, aksine süreklilik gerektiren çalışmalar ile kalıcılığını sağlamak mümkün olacaktır. ISDO olarak web sitelerinizin arama motoru sonuçlarında hedeflenen anahtar kelimelerde istenen sıralamalarda konumun korurken rakipleri ile rekabet için güvenli bir şekilde google algoritmasına uygun bir yapıda çalışmalar gerçekleştirerek sitenizin arama sonuçlarındaki konumunu anlık değil sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Sosyal Medya

Kurumunuzun sosyal yüzü olan sosyal medya hesaplarınızın bilinçli yönetilmesi marka değerinizin artmasında büyük rol oynamaktadır. Daha fazla ve daha hızlı br şekilde müşteriye erişmek için sosyal medya kanalları ilk sırada gelmektedir. Dünya genelinde herkesin yoğun olarak kullandığı sosyal platformlar her geçen gün önemini artırmakta olduğu için kurumunuzun sosyal medya hesaplarının yönetimi uzmanlık gerekmektedir. ISDO olarak kurumunuzun bilinirliğini artırmasında yardımcı olurken geniş kitlelere sosyal medya hesaplarınız üzerinde düzenli ve kurumunuzun hizmet sektörünüze uygun içerik paylaşımları ile müşteri kitlenizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Drone (4K Havadan Çekim)

4K çekim kalitesi ile düğün çekimlerinizi, özel projelerinizi, evlilik teklifinizi, tanıtım filmlerinizi, emlak (gayrimenkul) tanıtım çekimlerinizi, özel etkinliklerinizi 4k çekim kalitesi ve uzman drone operatörümüzle video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli Drome çekimleri bünyemizde bulunan uzman operatörler ile çekimler yapılmaktadır. Drone çekimlerinde en önemli iki unsur olan uzman operatör ve yüksek çözünürlük çekim firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal kimliğinize değer katabilecek yapıda internet yazılımda, hizmet sektörünüze hitap edebilecek tasarımla kurumunuzu yada bireysel olarak internet dünyadaki kurumsal duruşunuzu yansıtabilecek tecrube ve bilgi birikimi ile çözüm ortağınız olmaya adayız. Bilinçsiz yapılan çalışma mevcut kimliğinize fayda sağlamaktan ziyade telafizi zor hatalara sebep olabilmektedir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağı için kurumsal kimlik çalışması bir kurumun öncelikliklerindendir. İnternet dünyasında kurumsal kimlikleri oluşmaması onların gelişime kapalı olduğu anlamına gelmektedir.

Online Ders ve Uzaktan Eğitim Sistemi

Sisteme dünyanın en çok kullanılan ders sistemlerinden biri entegre edilmiştir. Ders panelinde herkes birbirini görür, eğitmen izinleri yönetebilir, yazı tahtasında sunumlar açılabilir, YouTube üzerinden Video açılabilir, text editör üzerinden ders notları alınabilir, ekran paylaşımı yapılabilir, grafik tablet ile deftere çizer gibi yazı tahtasına çizim yapılabilir. Tüm bu özellikler sayesinde eğitmen sanki öğrenci yanındaymış rahatlığında ders anlayabilecektir.

 

Online Ders ve Uzaktan Eğitim Sistemi
Maske Kutusu Baskısı

Maske Kutu Baskısı

Maske, bugünlerde hayatımızın değişilmez bir parçası haline geldi. Bu durum aslında birçoğumuzu fazlasıyla rahatsız etmektedir. Ancak gidilecek başka bir yer ve izlenecek başka bir yol kalmamıştır. Malum salgın hastalık korona virüs (2019-nCoV) tüm dünyayı kaplamış durumdadır. Yani istesek de istemesek de herhangi bir sebeple dışarı çıkacağımız vakit maske kullanmak zorunda kalıyor ve maske takmadığımız takdirde yasal zorunluluk bir yana kendimizi eksik hissediyoruz. Bu da vicdani olarak rahatsız olmamıza ve virüsten endişe eder bir şekilde dışarıda gezmemize sebebiyet vermektedir.

Whatsapp İsdo WhatsApp Hattı Whatsapp