Drone (4K Havadan Çekim)

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Drone (4K Havadan Çekim)
 

Drone (4K Havadan Çekim)

4K çekim kalitesi ile düğün çekimlerinizi, özel projelerinizi, evlilik teklifinizi, tanıtım filmlerinizi, emlak (gayrimenkul) tanıtım çekimlerinizi, özel etkinliklerinizi 4k çekim kalitesi ve Lisanslı Plotlarımızla video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.Drone çekimlerimiz İHA kayıtlı cihazlarla ve Lisanslı Pilotlarımız tarafından yapılmaktadır.

Evlilik teklifleri, kır düğünleri, özel proje çekimler ve daha birçok alanda devreye giren insansız çekim, uzaktan tüm alanında alınmasını ve en ufak detayın bile görüntüye alınmasını sağlayacaktır. Bu tarz bir hizmet almak ve uzaktan çekim yaptırmak için en kaliteli cihazlar ile hizmet veren firmamız her ihtiyaca yönelik drone çekimini gerçekleştirmektedir. Tanıtım filmleri dahil her türlü havadan çekimini hayata geçirmekteyiz. Her özel gün için uygun olan drone çekimleri için firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede son derece başarılı video çekimleri elde edilecek ve bu görüntüler bir film şeklinde sunulacaktır.

Havadan video çekimleriniz Lisanslı Plotlarımız tarafından çekimi tamamlandıktan sonra vide o montaj işlemleri yapılarak video kayıtlarınız sunuma hazır hale getirlmektedir.


Özel Proje Çekimleri
Havadan çekim, son dönemlerin en popüler olan uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulama için özel olarak tasarlanan drone araçlar kullanılmakta ve 4k çekim kalitesi ile tüm havadan çekimleri başarıyla tamamlanmaktadır. Havadan hiç insan eli değmeden yapılan bu çekimler son derece etkilidir ve sanıldığından çok daha etkili olmaktadır.


Özel proje çekimlerinde drone kullanımı
Drone ile yapılan insansız çekimler yalnızca evlilik teklifleri ya da düğünler için geçerli değildir. İstenilen her proje için drone çekimleri yapılabilmesi mümkündür. Özel proje çekimleri de buna dahildir. İnşaat reklamlarında ya da binaların uzaktan çekilmesinin gerektiği tanıtım filmlerinde kullanılabilen drone çekimleri daha birçok özel proje için ideal olan uygulamaların başında gelmektedir. Evlilik teklifleri dahil birçok özel proje çekimi için hizmet veren firmamız görüntüleri özenle çekmekte ve herhangi bir görüntü problemi oluşmamaktadır. 4k kalitesinin getirdiği avantajlar ile net görüntülerin elde edildiği çekimlerimiz müşterilerin memnuniyeti için özel olarak hazırlanmaktadır.


Evlilik Teklifi Çekimi
Evlilik teklifi bir çift için en özel günlerden bir tanesidir. Yalnızca bir kez yaşanacak olan bu özel gün için özel bir hizmet alınması çok daha uygun olacaktır. Bu noktada devreye 4k çekim kalitesi ile drone çekimleri yapan firmamız girmektedir. Hem uzaktan hem de yakın plandan çekilen bu videolarla ile evlilik teklifi ölümsüzleştirilecek ve uzun dönemler boyunca güvenle saklanabilecektir. Bu tarz bir çekim evlilik teklifinin yalnızca bir teklifle sınırlı kalmasına engel olacak ve görüntüler gelin adayının tüm şaşkınlığını gözler önüne serecektir. Bu denli avantajlı olan bu uygulama alınması gereken hizmetlerden bir tanesidir.


Emlak (Gayrimenkul, Arsa) Tanıtım Çekimleri
Reklam, çağımızda bir ürünün satışını gerçekleştirmek için kullanılan en etkili yöntemdir. Bu nedenle çok büyük şirketler, yıllık bütçelerinin en az yarısı kadar bir rakamı reklam ve tanıtım faaliyetleri için ayırmaktadır. Çalışmamızı yaptığımız bu sektörde, çağdaş alt yapımız ile birçok reklam ve tanıtım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle ihtiyaç hissedilen emlak sektöründe etkili bir pazarlama için, yapılan sunumları çeşitlendirmekteyiz. Normal şartlarda bir arazi ya da emlak satışında, fotoğraflar çekilir, tapu ve harita görüntüsü ile bir tanıtım yapılmaktadır. Biz bu tanıtımı değiştiriyoruz. Size daha etkili ve doyurucu bir tanıtım yapabileceğiniz, etkili kuş bakışı videolar sunmaktayız.


Düğün Çekimleri
Drone ile destekli dügün çekimleri özellikle kır düğüleri başta olmak üzere tüm açik havada gerçekleşen düğünler için idealdir. Bu sayede tüm davetliler ve düğün ortamı toplu bir şekilde bir arada görülecek ve düğün alanı tepeden çekilerek ve düğün videosuna eklenerek daha renkli bir düğün video kaydınız olacaktır. Bu şekilde yapılan çekimler sayesinde düğün çekimlerinin sabit bir alanın çekilmesi problemi ortadan kalkacaktır. Lisanslı Plotlarımız tarafından düğün video kaydı çekilir ve kayıt sonrası montajlama yapılarak ve hazır halde sizlere sunulmaktadır. Düğününüzü eşsiz ve kalıcı bir anı olarak yaşamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Drone aracılığı ile çekimler yapan ve birçok alanda hizmet veren firmamız hayalini kurduğunuz düğünün masalsı bir şekilde kayıt altına alınmasına yardımcı olacaktır.


Tanıtım Filmli Çekimi
Tanıtım filmi, genellikle firmalar tarafından tercih edilen ve havadan çekim ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Vizyon sahibi olan firmaların tercih ettiği tanıtım filmi birçok alanda kullanılabilmektedir. Müşterilerin firmayı tanıması sağlayan ve gerekli bilgilerin verildiği bu tanıtım filmleri inşaat firmaları dahil birçok firma için idealdir. Yapılan binaların drone ile yüksekten çekilmesi ortaya çok farklı ve özel görüntüler çıkmasını sağlayacaktır. Bu sebeple mutlaka bu tarz bir tanıtım filmine sahip olunmalı ve firma net bir şekilde tanıtılmalıdır. Bunun için firmamız iletişime geçilmesi mümkündür. En özel dronelar ile insansız havadan çekimi yapan firmamız sayesinde ortaya çıkacak olan görüntüler son derece kaliteli olacak ve firma başarılı bir şekilde tanıtılmış olacaktır. Müşteriler için büyük önem taşıyan tanıtım filmi çekimi için firmamız ile iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.
 
Whatsapp İsdo WhatsApp Hattı Whatsapp