SEO

 

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), değişik stratejiler ve uzmanlık gerektiren, her geçen gün gelişen dinamik bir yapıya sahiptir. Bu anlamda düşünüldüğünde, internet sitenizin google'da yer alması ve arama sonuçlarında iyi bir yer edinmesi bir seferlik yada anlık değil, aksine süreklilik gerektiren çalışmalar ile kalıcılığını sağlamak mümkün olacaktır.

ISDO olarak web sitelerinizin arama motoru sonuçlarında hedeflenen anahtar kelimelerde istenen sıralamalarda konumun korurken rakipleri ile rekabet için güvenli bir şekilde google algoritmasına uygun bir yapıda çalışmalar gerçekleştirerek sitenizin arama sonuçlarındaki konumunu anlık değil sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Site içi organik hit artırma çalışmalarının yanında site dışı organik back-link ve adwords çalışmaları ile sitenizin SEO kalitesini doğal yöntemlerle güçlendirecek çalışmalar gerçekleştirmektedir. SEO Danışmanlığı ile sitenizin daha iyi sıralamalarda olmasını ve bu sıralamaların kalıcılığını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaların analizinin yapılabilmesi için düzenli olarak raporlar sunmaktayız.
Whatsapp İsdo WhatsApp Hattı Whatsapp